Daikin Online Controller

Daikin Online Controller je aplikácia pre smartfóny a webové rozhranie, ktoré umožňuje užívateľom ovládať svoje klimatizačné jednotky a teplotu v miestnostiach pomocou svojho mobilného zariadenia alebo počítača. Táto aplikácia je navrhnutá a vyvinutá spoločnosťou Daikin, ktorá je jedným z popredných výrobcov klimatizačných systémov a tepelných čerpadiel vo svete.

S Daikin Online Controllerom môžu užívatelia:

  1. Vzdialene ovládať klimatizáciu: Bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú, môžu užívatelia pomocou aplikácie Daikin Online Controller zapnúť alebo vypnúť klimatizáciu a nastaviť požadovanú teplotu.

  2. Plánovať časy prevádzky: Aplikácia umožňuje užívateľom vytvárať časové plány prevádzky, čo znamená, že môžu nastaviť rôzne teploty pre rôzne časy dňa alebo dni v týždni.

  3. Monitorovať spotrebu energie: Daikin Online Controller poskytuje užívateľom informácie o spotrebe energie ich klimatizačnými jednotkami, čo im pomáha efektívnejšie riadiť spotrebu energie a ušetriť peniaze na energiách.

4. Dostávať upozornenia a chybové správy: Aplikácia môže užívateľom posielať upozornenia v prípade výskytu chýb alebo potreby údržby ich klimatizačných jednotiek, čím im umožňuje rýchlo reagovať na problémy.

Daikin-Online-Controller

 

Sledujte:

🌀 Stav vašej klimatizácie

🌀 Spotrebu energie cez jednoduchý graf

Majte pod kontrolou:

🌀 Prevádzkový režim, nastavenú teplotu, rýchlosť ventilátora, výkonný režim, smer prúdenia vzduchu a funkciu filtrovania (streamer)

🌀 Diaľkové ovládanie systému

Naplánujte si:

🌀 Naprogramujte nastavenú teplotu a prevádzkový režim - až 6 nastavení denne po dobu 7 dní

🌀 Povoľte dovolenkový režim

🌀 Integrujte produkty a služby tretích strán prostredníctvom funkcie IFTTT

🌀 V prípade potreby obmedzte nastavený výkon/regulujte spotrebu energie (možné iba pri splitových zariadeniach)

Daikin Online Controller je výborným nástrojom pre tých, ktorí chcú mať kontrolu nad svojimi klimatizačnými jednotkami kedykoľvek a kdekoľvek. Poskytuje pohodlie a flexibilitu v ovládaní teploty vo svojom dome alebo kancelárii a pomáha užívateľom efektívne riadiť svoju spotrebu energie.